AKTUALITY

15. 05. 2020

Popisovat, co se momentálně děje v souvislosti s COVID19 je asi zbytečné, toho je všude kolem plno. Věříme ale v lepší zítřky a proto Vás chceme informovat o tom, že jsme připraveni udělat vše pro zdárné vydávání katalogů a veletržních tiskovin i v budoucnosti.

13. 01. 2020

Pro rok 2020 jsme opět získali pověření od veletržních správ ABF a.s. i Incheba Expo Bratislava zpracovávat katalogy a Veletržní průvodce pro všechny jejich akce.

Konference

 

Auditorium odborníků a řada přednášek jako prostor pro předávání nových vědecko-technických poznatků a diskusi nad nimi je možné zrealizovat nejen v konferenčních sálech, ale rovněž on-line formou.

 

Nezbytné technické zázemí kvůli propojení všech účastníků a provoz všech využitelných funkcionalit systému máme k dispozici v naší budově, ale lze ho vytvořit kdekoli potřebujete.

 

Zajistíme pro Vás celou fázi předchozí registrace účastníků, distribuci unikátních přístupových kódů, prověříme fungování aplikací, v průběhu konference poskytujeme technickou asistenci a obsluhu chatu.

 

Záznam celé konference obdržíte profesionálně sestříhaný a připravený pro Vaše další využití.
Proces zorganizování konference má několik fází, některé součásti jsou nezbytné, jiné nikoliv. Vytvoříme pro Vás koncept na míru podle Vašich cílů.